7 RENKLİ MAKYAJ TRENDİ

2 gün önce
7 RENKLİ MAKYAJ TRENDİ ...

Renkli makyaj trendleri modaya bağlı olarak her yıl değişim göstermektedir. Bazı yıllar tamamen doğallık moda olurken bu yıl rengarenk rujlar, farlar moda. Siz de modaya uyun ve uçuk renkli makyajın tadını çıkarın. Aşağıdaki makyaj trendlerini mutlaka deneyin hanımlar benden söylemesi bu renkler kolay kolay sürülmez modadan faydalanın.

1.PEMBE YANAKLAR

7 RENKLİ MAKYAJ TRENDİ

Fuşya moda da olduğu gibi makyajda da trendler arasında yerini alıyor. Pembe yanaklar için fuşya tonlarında hafif bir allık sürmeniz yeterli olacaktır. Özellikle renkli gözlü hanımlar mutlaka bu tonları kullanmalı diyorum.

2.MANDALİNA DUDAKLAR

7 RENKLİ MAKYAJ TRENDİ

Siz de benim gibi mandalina tutkunuysanız bu harika meyvenin renklerini dudaklarda kullanmaya hazırlıklı olun. Son birkaç yılın en trend renklerinden biri olan turuncunun en büyük avantajlarından biri de tüm cilt tiplerine uygun olmasıdır. Beyaz tenli hanımlara parlak turuncu rengi önerirken, buğday ve koyu tenli hanımlara da daha mat tonda turuncuyu öneriyorum.

3.MOR DUDAKLAR

7 RENKLİ MAKYAJ TRENDİ

Mor ruj mu? Yok daha neler seslerini duyar gibiyim :) Mor ruj denince genellikle çoğunuzun aklına vampirellalar geldiğine eminim. Ama inanın hafif bir makyajla kullanılan mat mor ruj çok şık ve dikkat çekici olabilir.

4.TURUNCU FAR

7 RENKLİ MAKYAJ TRENDİ

Turuncu göz farı denince ilk başta ben de şok olmuştum kabul ediyorum. Far kullanmayı sevmediğimden böyle bir tepki vermiş olabilirim ama makyaj trendlerini takip ettiğimde bunun sandığım kadar da kötü olmadığını gördüm. Kahverengi gözlere sahipseniz turuncu farı tercih ederek kehribar görüntüsü elde edebilirsiniz. Yalnız şunu unutmamak gerekir turuncu far kullandığınızda geri kalan makyajınızın çok ama çok hafif olmalıdır. Aksi halde palyaço sizin yanınızda sönük kalır.

5.MAVİ EYELİNER

7 RENKLİ MAKYAJ TRENDİ

Mavi eyeliner bizi alıp seksenli yıllara götürüyor. Gayet şık ve modern görünümlü bu eyeliner ile mavi gözlerinizi vurgulamanız mümkündür. Ayrıca kara gözlü hanımlara da çok yakıştırdığımı söylemeliyim.

6.YEŞİL FAR

7 RENKLİ MAKYAJ TRENDİ

Eğer makyaj da gözlerinize dikkat çekmek istiyorsanız kesinlikle yeşil far kullanmanızı tavsiye ederim. Birçok cilt tipine uygun olan yeşil tonlarını günlük ve gece de kullanmamız mümkün. Açık tenli hanımlara parlak tonlar harika dururken, daha esmer hanımlara zeytin yeşili gibi mat yeşil çok yakışacaktır.

7.ÇİNGENE PEMBESİ DUDAKLAR

7 RENKLİ MAKYAJ TRENDİ

İşte benim favorime geldik. Pembenin her tonunun çekinmeden dudaklarınızda kullanın kızlar. Özellikle fuşya ve uçuk pembe dudaklar da çok çekici duruyor. Şimdi makyajınız tamamsa parlak bir pembe rujunuzu sürün ve gün içinde 999 sayısını sıkça kullanın ;)

Siz de her zaman ki makyajınızdan bir günlüğüne vazgeçin ve yukarıda ki cıvıl cıvıl tonları deneyin. Bir günden bir şey çıkmaz. Bakarsınız çok yakışır ;)

10 Renkli dekorasyon önerisi ...

Galeriler

1930'larda Çekilmiş Renkli Fotoğraflar ...

Galeriler

2012 kış trendi: Renkli deri ...

Galeriler

2012 yaz sezonu çok renkli ...

Galeriler

2013 Renkli Bayan Pantolon Modelleri ...

Galeriler

1 dakikada makyaj ...

Galeriler

1 dakikada mükemmel makyaj ...

Galeriler

10 adımda doğal makyaj ...

Galeriler

20. SAG Ödülleri Kırmızı Halı Saç ve Makyaj ...

Galeriler

2010 İlkbahar/Yaz makyaj trendleri ...

Galeriler

10 yılda dünyayı değiştirecek 10 teknoloji trendi ...

Galeriler

2010 Gelin Saçı Trendi Örgü ...

Galeriler

2010 Kış Kemer Trendi ...

Galeriler

2010 Sonbaharı`nın 10 büyük trendi ...

Galeriler

2011 bahar trendi ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook